+420 737 914 717 | info@ramitel.cz

RAMITEL OSTRAVA

NAŠE SLUŽBY


Vyberte si z naší nabídky služeb, mezi něž patří sjednávání schůzek, vyhledání B2B partnerů, B2C prodej, pomoc s nalezením práce, vyhledání sponzorů pro Váš projekt či akci a doplňkové komunikační služby.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Konzultace možností, které Vám mohou pomoci

Upřesnění jednotlivých bodů, prvků a podmínek spolupráce

Návrh možných řešení a kalkulace

Konzultace řešení

Aplikace

Analýza úspěšnosti, reporting

ramitelNAVOLÁVÁNÍ SCHŮZEK


Potřebujete doplnit Váš obchodní tým o back office telefonního asistenta, který Vám zaplní kalendář na celý týden? Naši telefonní asistenti a asistentky se o to postarají. Jednou z hlavních výhod je krátký přejezd a důkladné domluvení Vašich schůzek s daným termínem.

Jak fungujeme?

Zaměřujeme se na všechny typy firem, organizací nebo institucí, které potřebují vypomoci v rámci sjednávání schůzek a tuto aktivitu zajistit externě. Chceme být co nejvíce transparentní a nemáme v plánu dělat na půl. Když se do spolupráce pustíme, budeme fungovat vždy naplno. Toto bude zajištěno i díky možnosti naši službu vyzkoušet a kontrolovat.

V aktuální formě se jedná o přehledné záznamy telefonatů (odchozí, příchozí, nedovolané). Dále je monitorována délka uskutečněných hovorů.

V případě ukončení spolupráce Vám zašleme seznam společností, které byly osloveny včetně komentářů, kontaktních osob a všech potřebných dat.

Budete nás moci analyzovat, zda se Vám vyplatíme nebo ne, v reálném čase.

Jaké jsou výhody?

Nemusíte zaměstnávat další osoby a pečovat o jejich vzdělávání a spokojenost

Budeme kvalitně vystupovat za Vaši společnost a reprezentovat ji.

Ušetříte spoustu času se zapracováním nových lidí do pracovních procesů

Umíme vykrýt dočasné výpadky Vašich zaměstnanců

Ušetříme Vám náklady s hledáním nových zaměstnanců na danou pozici

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy info@ramitel.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 914 717.

ramitelVYHLEDÁVÁNÍ B2B PARTNERŮ


Máte zájem o budování Vaší B2B klientely, která bude s Vámi spolupracovat a odebírat od Vás zboží aktivně? Jste výrobce či velkoobchod, který hledá nové potenciální odběratele. Tak zde naleznete možnost masivního oslovování potencionálních odběratelů. Tuto službu poskytujeme komplexně.

Jak fungujeme?

Na základě naší domluvy a výše uvedené struktury začneme aktivně oslovovat společnosti, které by potenciálně s Vámi mohly spolupracovat. Na základě telefonátu zasíláme e-mail s nabídkou spolupráce, případně okomentujeme daný případ.

Cílíme spíše na projekty, které mají zájem o vybudování celorepublikové B2B základny. To znamená dostat se do všech krajů se svým produktem, pokud je to možné. Nalezení většího množství těchto partnerů není otázka týdnů, může to trvat i měsíce. Nicméně po vybudování takovéto základny můžete už jenom profitovat v letech.

Jak může spolupráce vypadat?

a) Spolupráce založena na „dropshippingu“, což znamená, že Vy jako velkoobchod či výrobce držíte zboží v jistém množství skladem a v případě větší poptávky vyrábíte just in time. Následně zboží zašlete zákazníkovi jménem odběratele.

b) Spolupráce založena na „komisních skladech“, což znamená, že Vy jako velkoobchod či výrobce umístíte Vaše zboží na prodejny či sklady odběratelů bezplatně. Odběratel např. jednou měsíčně provede zápočet, kolik kusů prodal a uhradí fakturu za prodané množství.

c) Spolupráce založena na prodeji „přímo na sklad“, což znamená, že odběratel zakoupí nějaké množství k sobě na sklad a pokusí se nést riziko z prodeje. Tato forma je pro potenciální partnery nejméně výhodná a pro nás nejsložitější pro získání.

Ideální koncept spolupráce začíná a) či b) spoluprací a po nějaké době se změní ve spolupráci c).

Jaké jsou výhody?

Vybudování stabilní B2B skupiny partnerů

Eliminace nákladů v rámci zaměstnanců

Přehled o provedené práci, pravidelné reporty

Ke všemu budete mít přístup a můžete si vše zkontrolovat

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy info@ramitel.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 914 717.

ramitelPŘÍMÉ OSLOVOVÁNÍ KLIENTŮ


Máte zájem prodávat Váš produkt či službu telefonicky a nemáte prostor pro testování a hledání možných řešení uvnitř firmy? Pokud ano, tak je naše společnost tou správnou volbou. Pokusíme se Vám nalézt řešení této problematiky. Zároveň poskytujeme i samotnou službu prodeje.

Jak fungujeme?

Podle domluvy a výše uvedené struktury začneme aktivně oslovovat společnosti, které by potenciálně od Vás zboží mohly koupit. Na základě telefonátu zasíláme e-mail s nabídkou zboží či produktů. Pokud se Vám zákazník neozve, tak se ozveme my a připomeneme se mu. Jistou mírou si produkt budeme muset prostudovat a v prvních fázích budeme mít dotazy, abychom docílili nejvyšší šance k prodeji.

Z důvodu oslovení stovek firem vzniká potenciál nákupu v budoucnosti a dostání se do povědomí potenciálního zákazníka. Službu neposkytujeme čistě za provizi z prodeje ale za hodinovou / úkolovou sazbu + případná procenta z prodeje. Vše provádíme transparentně, nemusí se tedy bát, že bychom Vaše peníze nějak zneužili. V reportu můžete zhodnotit, zda je to pro Vás výhodné nebo ne.

Jaké jsou výhody?

Ušetříte náklady za Váš čas

Oslovíte stovky či tisíce firem

Eliminace nákladů v rámci zaměstnanců

Přehled o provedené práci, pravidelné reporty

Ke všemu budete mít přístup a můžete si vše zkontrolovat

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy info@ramitel.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 914 717.

ramitelVYHLEDÁVÁNÍ VYSNĚNÉ PRÁCE


Jedná se o službu poskytovanou lidem, kteří chtějí najít „vysněnou“ práci v daném odvětví na určité pozici. Nejedná se o inzerci či pracovní agenturu.

Tato služba poskytuje možnost smluvení pohovorů ve společnostech, které neinzerují na žádných pracovních inzertních portálech. V podstatě se jedná o kvantitativní oslovení firem v daném odvětví s cílem zjistit, zda by někoho na této pozici chtěli a domluvit Vám pohovor.

Za úspěšnost při pohovoru nemůžeme ručit, to je celé na Vás.
Se základními prvky motivačního dopisu a životopisu Vám však pomoci umíme.

Jak fungujeme?

V první fázi ověříme, zda s Vašimi zkušenostmi a vzděláním tuto pozici můžete vůbec zastávat. Pokud to bude akceptovatelné, tak se domluvíme, na jaký počet pohovorů byste chtěli jít. Jakmile budou pohovory domluvené, tak Vám vystavíme fakturu, kdy po její úhradě Vám zašleme údaje o pohovorech (adresu, telefon, kontaktní osobu, základní informace o společnosti). Za neúspěšné hodiny strávené nad kontaktováním potenciálních zákazníku nic neplatíte.

Jaké jsou výhody?

Ušetříte čas strávený nad inzeráty a psaní e-mailů

Pokud daná společnost neinzeruje, tak budete v podstatě první v pořadníku

Půjdete příležitosti napříč, nečekáte až se objeví něco, co se Vám bude líbit

Ušetříte náklady za Váš čas

Máte větší potenciál úspěchu při pohovoru

Pokud to je Vaše vysněná pozice, pravděpodobně budete mít nějaké přednosti v rámci toho zaměření

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy info@ramitel.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 914 717.

ramitelVYHLEDÁVÁNÍ SPONZORŮ


Hledáte sponzory pro Váš projekt či akci a potřebujete kvantitativně oslovit větší množství firem, zda by měly zájem něco darovat, případně spolupracovat jako partneři? Pokud ano, tak tuto činnost umíme zajistit i my. Může se jednat o jednorázovou akci či dlouhodobou činnost.

Jak fungujeme?

Podle struktury výše uvedené se domluvíme na všech aspektech spolupráce. Následně začneme oslovovat společnosti v rámci sponzorství. Součástí této služby je telefonát, zaslání e-mailu a dotažení práce do konce. Tedy získání jistých peněz, služeb či produktů jako sponzorský dar pro Vaši akci či projekt. Příkladné je pro nás např. vyhledání sponzorů pro plesy, benefiční akce, shromáždění aj.

Jaké jsou výhody?

Ušetříte čas nad hromadným oslovováním firem (telefonát, e-mail)

Nemusíte hledat osobu, která by danou činnost prováděla

Ušetříte čas v rámci školení

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy info@ramitel.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 914 717.

ramitelDOPLŇKOVÉ KOMUNIKAČNÍ SLUŽBY


Vyhledávání dodavatelů na základě specifikací

Pokud potřebujete vyhledat nejvhodnějšího tuzemského dodavatele zboží či služby, tak jsme ti praví. Naším cílem bude oslovit všechny možné dodavatele v daném oboru, a to i včetně oslovení e-mailem. Následné porovnání nabídek a souhrnné zaslaní dat k Vašim rukám.

Jak fungujeme?

Na základě struktury uvedené výše si společně vytvoříme plán a cíl, kterého chcete dosáhnout. Následně začneme oslovovat společnosti daného zaměření. Po každém telefonátu se pokusíme zaslat e-mail. Po oslovení několika desítek či stovek firem Vám poskytneme veškeré informace získané z této činnosti. Vy si budete moci následně sami vybrat a určit, která firma bude pro Vás nejvhodnější. V případě složitosti produktu či služby nás budete muset s produktem mírně seznámit. Zejména pokud budete chtít nějaké výrobky na míru.

Jaké jsou výhody?

Oslovíte desítky či stovky dodavatelů

Nemusíte trávit čas nad touto činností, pokusíme se o to, ať jsou náklady na tuto činnosti levnější než náklady na zaměstnanou osobu

Máte úplnou kontrolu nad danou činnostíCallscript na míru

Tuto činnost děláme trochu jinak než ostatní. Uděláme několik aplikovaných verzí, které poté otestujeme např. na vzorku 1 000 firem. Následně vytvoříme statistiku funkčnosti jednotlivých verzí. Poskytneme všechny verze k dispozici + výsledek z použití jednotlivých verzí.Kde ještě umíme pomoci?

Výzkum trhu

Propagace projektů (oslovování / pozvání různých společností či osob)

PR články (sepsání článku například na téma produktového využití - reklama)

Spokojenost zákazníků (klidně i následná nabídka např. novinky, kterou by mohli využít)

Jak nás kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailové adresy info@ramitel.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 914 717.

CALL CENTRUM OSTRAVA

KONTAKTNÍ INFORMACE

+420 737 914 717

info@ramitel.cz