Navolávání schůzek

Potřebujete doplnit Váš obchodní tým o back office telefonního asistenta, který Vám zaplní kalendář na celý týden?

bg angle

Domlouvání schůzek pro obchodní zástupce provedeme za Vás. Naši telefonní asistenti a asistentky se o to postarají. Klademe důraz na přejezd mezi schůzkami – maximálně do 25 minut.
Schůzky domlouváme na pevný termín, vše potvrzujeme e-mailem.

Jak fungujeme?

Zaměřujeme se na všechny typy firem, organizací nebo institucí, které potřebují domluvit schůzky pro své OZ a tuto aktivitu zajistit externě. Chceme být, co nejvíce transparentní.

Transparentnost jsme schopni zajistit díky možnosti naši službu vyzkoušet a kontrolovat pomocí sdíleného CRM systému Ramisys, který jsme vytvořili.

Jedná se o přehledné záznamy telefonátů (odchozí, příchozí, nedovolané). Dále je monitorována délka uskutečněných hovorů. Máte přístup do systému a můžete vidět, jakou mám konverzi a stavy, které jsou nejčetnější.

V případě ukončení spolupráce Vám zašleme seznam společností, které byly osloveny včetně komentářů, kontaktních osob a všech potřebných dat. Budete nás moci analyzovat, zda se Vám vyplatíme nebo ne, v reálném čase.

Vystupujeme jako Vaši kolegové

Vždy vystupujeme jako Vaši kolegové. Prezentujeme se jménem Vaší firmy. Snažíme se prezentovat jako Vaši zaměstnanci a snažíme se prezentovat firmu nejlépe, jak umíme.

Případné e-maily odchází od Vás

V případě, že je nutné zaslat e-mail, tak zasíláme e-maily z Vašeho e-mailu s firemní doménou jako například obecný e-mail, potvrzení termínu schůzky, zaslání ceníku, katalogu či jiných příloh.

Garantovaná konverze

V drtivé většině smluvně garantujeme určitou konverzi, počet schůzek, počet prodejů, počet hovorů. Nemáme hodinovou mzdu. Fungujeme od úkolu + smluvních garancí.

Úplný přehled

Veškeré důležité informace jako například telefonáty, schůzky, důležité akce, které dodáme, zapisujeme do Vašeho kalendáře, který nám nasdílíte. Vy tak máte úplný přehled a nemusíte se o nic starat.

Nemáme limit na minimální počet hovorů. Děláme i tzv. mikro spolupráce. Cena za službu nebo garance se může lišit. Jinými slovy chcete mikro spolupráci do 10 tisíc? U nás není problém.

Jaké jsou výhody?

 • Úspora nákladů
 • Smluvní garance
 • Úspora času času
 • 24/7 dohled nad naší prací
 • Pravidelný reporting

  Nezávazná poptávka

  Jak to celé bude probíhat?

  1.

  Dáme si schůzku a domluvíme se na parametrech spolupráce, řekneme si, co očekáváte, co jsme schopni garantovat smluvně. Nastíníte nám Vaši hrubou představu.

  2.

  Podepíšeme smlouvu o spolupráci. Nezavazujeme nikoho na minimální dobu spolupráce. Neplatíte nic dopředu.

  3.

  Po podpisu smlouvy si společně nadefinujeme, jakou skupinu kontaktů chcete oslovit (zaměření firem, velikost firem podle obratu, počtu zaměstnanců ve firmě). Můžete nám dodat Vaši databázi firem nebo ji Vám můžeme vytvořit.

  4.

  Necháme se proškolit na Váš produkt nebo službu.

  5.

  Domluvíme se na call scriptu (struktuře hovorů) podle které budeme volat. To nám můžete dodat i sami, případně si můžete nechat call script vytvořit u nás.

  6.

  Vyzkoušíme první měsíc volání s týdenním reportingem, ladíme, co je špatně a dolaďujeme spolupráci k dokonalosti.

  bg angle

  Nejčastější otázky
  k sjednávání schůzek

  Kolik to cca bude stát?

  To záleží na okolnostech. Je rozdíl domluvit schůzku ve firmě o třech lidech a ve Škodovce. Obojí umíme, ale každé bude stát rozdílný čas. Přibližnou cenu zjistíte po zadání počtu hovorů níže.

  500 dovolaných hovorů 0 Kč

  Proč zvolit Ramitel

  Transparence a férovost

  Transparence a férovost

  Jsme autentičtí, transparentní a féroví. Máme i vlastní CRM, kde uvidíte vše. Nejdeme do spolupráce, pokud víme, že nedokážeme naplnit klientovo očekávání.

  Garance a vysoká kvalita

  Garance a vysoká kvalita

  Za kvalitu našich služeb ručíme. Garantujeme i úspěšnost našich operátorů, kteří jsou opravdoví profesionálové v oboru s průměrnou praxí 4 roky - žádní amatéři.

  Řešení na míru

  Řešení na míru

  Nejdeme cestou krabicového řešení. Domluvíme se na přesných parametrech spolupráce, řekneme si, co očekáváte, a co jsme schopni garantovat i smluvně.

  Z našeho blogu

  ramitel background