Přímý telefonický prodej

Prodáme Váš produkt nebo službu. Zkuste telefonní prodej a uvidíte sami.

bg angle

Zajistíme odbyt produktu nebo služby Vašim stávajícím nebo potenciálním firemním zákazníkům dle platné legislativy. Společně si nadefinujeme, na jaké zákazníky se máme zaměřit. Týden po týdnu Vám budeme podávat report a budeme se snažit zvýšit konverzní prodej. Budeme přicházet s tipy, co by se dalo na akci zlepšit.

Jak fungujeme?

Podle domluvy a výše uvedené struktury začneme aktivně oslovovat společnosti, které by potenciálně od Vás zboží mohly koupit. Na základě telefonátu zasíláme e-mail s nabídkou zboží či produktů. Pokud se Vám zákazník neozve, tak se ozveme my a připomeneme se mu. Jistou mírou si produkt budeme muset prostudovat a v prvních fázích budeme mít dotazy, abychom docílili nejvyšší šance k prodeji.

Z důvodu oslovení stovek firem vzniká potenciál nákupu v budoucnosti a dostání se do povědomí potenciálního zákazníka. Službu neposkytujeme čistě za provizi z prodeje ale za hodinovou / úkolovou sazbu + případná procenta z prodeje. Vše provádíme transparentně, nemusí se tedy bát, že bychom Vaše peníze nějak zneužili. V reportu můžete zhodnotit, zda je to pro Vás výhodné nebo ne.

Vystupujeme jako Vaši kolegové

Vždy vystupujeme jako Vaši kolegové. Prezentujeme se jménem Vaší firmy. Snažíme se prezentovat jako Vaši zaměstnanci a snažíme se prezentovat firmu nejlépe, jak umíme.

Případné e-maily odchází od Vás

V případě, že je nutné zaslat e-mail, tak zasíláme e-maily z Vašeho e-mailu s firemní doménou jako například obecný e-mail, potvrzení termínu schůzky, zaslání ceníku, katalogu či jiných příloh.

Garantovaná konverze

V drtivé většině smluvně garantujeme určitou konverzi, počet schůzek, počet prodejů, počet hovorů. Nemáme hodinovou mzdu. Fungujeme od úkolu + smluvních garancí.

Úplný přehled

Veškeré důležité informace jako například telefonáty, schůzky, důležité akce, které dodáme, zapisujeme do Vašeho kalendáře, který nám nasdílíte. Vy tak máte úplný přehled a nemusíte se o nic starat.

Nemáme limit na minimální počet hovorů. Děláme i tzv. mikro spolupráce. Cena za službu nebo garance se může lišit. Jinými slovy chcete mikro spolupráci do 10 tisíc? U nás není problém.

Jaké jsou výhody?

 • Úspora nákladů
 • Smluvní garance
 • Úspora času času
 • 24/7 dohled nad naší prací
 • Pravidelný reporting

  Nezávazná poptávka

  Jak to celé bude probíhat?

  1.

  Dáme si schůzku a domluvíme se na parametrech spolupráce, řekneme si, co očekáváte, co jsme schopni garantovat smluvně. Nastíníte nám Vaši hrubou představu.

  2.

  Podepíšeme smlouvu o spolupráci. Nezavazujeme nikoho na minimální dobu spolupráce. Neplatíte nic dopředu.

  3.

  Po podpisu smlouvy si společně nadefinujeme, jakou skupinu kontaktů chcete oslovit (zaměření firem, velikost firem podle obratu, počtu zaměstnanců ve firmě). Můžete nám dodat Vaši databázi firem nebo ji Vám můžeme vytvořit.

  4.

  Necháme se proškolit na Váš produkt nebo službu.

  5.

  Domluvíme se na call scriptu (struktuře hovorů) podle které budeme volat. To nám můžete dodat i sami, případně si můžete nechat call script vytvořit u nás.

  6.

  Vyzkoušíme první měsíc volání s týdenním reportingem, ladíme, co je špatně a dolaďujeme spolupráci k dokonalosti.

  bg angle

  Nejčastější otázky
  k přímému telefonickému prodeji

  Kolik to cca bude stát?

  To záleží na okolnostech. Je rozdíl domluvit schůzku ve firmě o třech lidech a ve Škodovce. Obojí umíme, ale každé bude stát rozdílný čas. Přibližnou cenu zjistíte po zadání počtu hovorů níže.

  500 dovolaných hovorů 0 Kč

  Proč zvolit Ramitel

  Transparence a férovost

  Transparence a férovost

  Jsme autentičtí, transparentní a féroví. Máme i vlastní CRM, kde uvidíte vše. Nejdeme do spolupráce, pokud víme, že nedokážeme naplnit klientovo očekávání.

  Garance a vysoká kvalita

  Garance a vysoká kvalita

  Za kvalitu našich služeb ručíme. Garantujeme i úspěšnost našich operátorů, kteří jsou opravdoví profesionálové v oboru s průměrnou praxí 4 roky - žádní amatéři.

  Řešení na míru

  Řešení na míru

  Nejdeme cestou krabicového řešení. Domluvíme se na přesných parametrech spolupráce, řekneme si, co očekáváte, a co jsme schopni garantovat i smluvně.

  Z našeho blogu

  ramitel background