Jak levně vytvořit technicky efektivní call centrum?

bg angle

Chcete zvýšit efektivitu svých kolegů a nevíte jak? Třeba jste nikdy neuvažovali, že technická vybavenost může zvýšit produktivitu o několik desítek procent. Proto Vám zdarma přinášíme návod na to, jak zvýšit efektivnost Vašich lidí.

V tomto článku se zaměříme na hlavní tipy, které zvýší Vaši produktivitu o několik procent. Nejdeme cestou, abyste to toho museli investovat statisíce ale pár tisíc.

PC a monitor/y jako základ

Chcete, aby telemarketing byl efektivní? Kupte si aspoň 2 monitory. Při hovoru dokážete zapisovat, co Vám volaný říká + vidíte například na webové stránky volaného. Tím si dokážete pomoci při hovoru, a ne vždy si zapamatujete při širším portfoliu služeb, co zákazník nabízí či poskytuje.

Aplikace Remote Phone call do telefonu

Tato aplikace slouží pro jednodušší vytáčení hovorů, nebudete muset psát telefonní číslo do mobilu, ale pouze budete klikat na čísla a volat. Postup je následovný: Stáhněte si do PC a mobilu s Androidem aplikaci Remote Phone call. Po instalaci do PC a mobilu provedete následovné:

 1. Zapnete Bluetooth v PC a v mobilu.
 2. Propojíte pomocí Bluetooth PC a mobil.
 3. Otevřete PC aplikaci a vyberete telefon, které se zobrazuje v nabídce (Android app via Bluetooth).
 4. Nastavte no immediate calling bez zatrhnutí. (Způsobí to, že kliknutí vytočí hovor ihned). Potvrďte OK.
Vizuál aplikace v PC, no immediate dialing musí být prázdné!

V případě nefunkčnosti otevřete aplikaci v mobilu, zaklikněte connect via Bluetooth. Pokud by ani toto nepomohlo, tak zkuste vypnout a zapnout service status v mobilní aplikaci.

Následně se aplikace bude zobrazovat ve všech aplikacích jako Outlook, Excel a jiné.

CRM Systém

Využijte služeb CRM – CRM systém dokážete zvýšit efektivitu Vaší práce o několik desítek procent. Pokud byste chtěli, tak si můžete přečíst náš článek, jak vybrat CRM systém, případně vyzkoušet náš vlastní.

Článek naleznete na odkaze: Jak vybrat CRM systém | Ramisys

Kvalitní sluchátka (Jabra, Mairdi)

Určitě každý z Vás někdy zažil, že kvalita zvuku z telefonu byla mizerná. Ve velké míře tomu předejdete nákupem kvalitních sluchátek pro volání. Výhodou sluchátek, které uvádíme je to, že pokud sedí dva operátoři vedle sebe, tak nejdou slyšet navzájem. Jabra je sázkou na jistotu. Pokud nemáte tolik peněz, tak Mairdi jsou skvělé, co se týče poměru cena/výkon.

Click to call – doplněk Google Chrome

Stáhněte si rozšíření Telephone Number Detection Google Chrome. Získáte tím možnost, že když najedete na jakoukoliv webovou stránku nebo v CRM, tak při kliknutí na telefonní číslo v kontaktech se spustí automatické volání. Nemusíte tedy číslo opisovat

Všechny výše uvedené tipy Vám zvýší efektivitu call centra o desítky procent. S náklady se vlezete do 2-5 tisíc ale zajistíte tím větší efektivitu call centra.

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, tak nám klidně zavolejte na číslo 737 914 717. Rádi Vám poradíme.

  Nezávazná poptávka

  bg angle

  Z našeho blogu

  ramitel background